צימר למשפחות
 
יוצאים לצימר עם כל המשפחה? זאת יכולה להיות חופשה נהדרת. די בכך שתיקחו את הילדים, תיכנסו לאוטו ותגיעו לסביבה שהיא שונה באופיה ובמהותה מן הסביבה אליה אתם רגילים בבית, בכדי ליצור אווירת חופש לכולם. עם זאת, רגע לפני שאתם יוצאים לדרך, חשוב שתבחנו היטב את הצימר שאליו אתם נוסעים, כדי לוודא שהוא אכן  מתאים לצרכים שלכם, והוא אכן צימר שנבנה ועוצב במיוחד לארוח של משפחות.
 
כשאתם זוג זה הרבה יותר קל לאלתר, הרבה פחות מסובך לחפש והרבה יותר קל להתנתק. לעומת זאת, כאשר מדובר בחופשה עם ילדים, הדברים נראים קצת אחרת, שכן די בילד רעב אחד להשבית שמחה של משפחה שלמה ובהחלט מספיק שהתינוק הקטן לא ישן כמו שצריך בלילה, כדי שתרגישו עייפים וחסרי מוטיבציה להמשך היום. 
 
איך יודעים אם צימר מתאים לכל המשפחה? בודקים!
בבואכם לבחור צימר למשפחות, הקפידו קודם כל לבדוק את גודל המבנה. אל תסתפקו בתמונות שראיתם באתר, משום שתמונות לא מעבירות את הגודל האמיתי של הצימר. נסו לברר עם חברים שהתארחו במקום, בייחוד עם כאלו שמבינים את הסגנון שלכם ושאולי פגשתם פעם במסגרת של קורסים ונשארתם בקשר, עם בעלי הבית ועם המלצות שתקראו באינטרנט אם הצימר הייעודי מתאים לכל בני המשפחה. אתם לא רוצים שיהיה לכם צפוף מידי, דווקא בזמן שאתם רוצים קצת אוויר. 
 
לאחר שביררתם את גודל המבנה, אל תתביישו לשאול מה מספר החדרים, מה מספר המיטות בכל חדר ובכלל מהו גודל החדר הממוצע. יש לכם ארבעה ילדים? אל תסתפקו בשני חדרי שינה. אתם רוצים לישון טוב, אתם רוצים שהם ישנו טוב, השקיעו כי זאת השקעה חשובה באיכות החופשה שלכם. יתרה מזאת, בררו היטב כמה מיטות הצימר מציע ואם אתם צריכים להביא איתכם לול, במקרה שיש לכם תינוק. אם אתם צריכים להתחיל להיסחב עם כל הבית, אולי זה לא המקום הנכון להיות בו בחופשה הנוכחית. 
 
החצר העוטפת את הצימר חשובה לא פחות מאשר הצימר עצמו. אם יש גינה גדולה סביב, המאפשרת לילדים לשחק בדשא כאוות נפשם בלי חשש שתעבור מכונית, זה בהחלט יכול להיות צימר שמתאים לכל המשפחה. לפעמים מציבים בעלי הצימרים גם מעט מתקני שעשועים בחצר, המיועדים לילדים קטנים. כמה שזה נשמע אטרקטיבי, עליכם לוודא שמדובר במתקנים בטיחותיים המתאימים לילדים.
 
גורם חשוב נוסף לבחירת צימר הוא הפעילויות הנמצאות בקרבת מקום לאותו הצימר. אם אתם מתכוונים לטייל בחצבאני, בדן ובבניאס, אולי כדאי שתיקחו צימר ברדיוס לא רחוק ממסלולים אלו. אתם לא רוצים להתארח בנקודה שתאלץ אתכם לצבור שעות נסיעה רבות בדרך אל יעד הטיול. מספיק התרחקתם מהבית, התרחקו עוד קצת והשיגו נוחות מרבית. כמו כן חשוב לברר איזה מתקנים המתאימים לפעילות משפחתית קיימים ביישוב עצמו: בריכת שחיה, גן משחקים הנמצא בקרבת הצימר, מגרשי ומתקני ספורט, חנות מכולת , מסלולי טיול רגליים, ומסעדות ואטרקציות תיירותיות אחרות.
 
הארוחות המוצעות על ידי בעלי הצימר חשובות אף הן להחלטה היכן לבלות בחופשה. רוב הצימרים מציעים ארוחת בוקר בלבד, כאשר מעטים מגישים לאורחים המבקשים גם ארוחת ערב בתוספת תשלום. עניין הארוחות מהווה נקודה למחשבה משום שאתם לא רוצים לצאת מהצימר רק כדי לעסוק בחיפושים אחרי המקום ממנו אתם משיגים את הארוחה הבאה. 
הנקודה האחרונה שיש לתת עליה את הדעת היא נושא בעלי החיים. אם אתם מורגלים לצאת לטיול או לחופש רק עם חומי, הכלבה המשפחתית, ודאו שהצימר שאליו אתם מכוונים לנסוע מאפשר לבעלי חיים להתגורר בו. זה אולי נשמע לכם טריביאלי, אבל לא כל בעלי הצימרים אוהבים שבעלי חיים נכנסים אליהם ליחידות האירוח וחבל שתגיעו עד לצפון כדי להתאכזב. 

בנוסף אתם מוזמנים לבדוק באתר שלנו אמירים לגבי צימרים מומלצים בצפון, באתר תוכלו גם למצוא מיידע על טיולים מומלצים בצפון על מסעדות מומלצות ועוד אטרקציות.
 
אם אתם מפוזרים מידי אתם יכולים לרכז את כל המידע בטבלת אקסל, כפי שניתן ללמוד במסגרת לימודי אופיס, ולסמן במשבצות הנכונות את מה שיש לכל הצימרים שבדקתם להציע. סדר ומכוונות למטרה יובילו אתכם לחופשה איכותית ונעימה, בצימר למשפחות שנבנה ועוצב עם המשפחה שלכם בראש. חופשה נעימה!