טבעונות באמירים


אם אתם מתעניינים בטבעונות ושוקלים לאמץ לכם אורח חיים המבוסס על תזונה מן הצומח ולא מן החי – אתם מוזמנים לאמירים.

למה דווקא אמירים?

כי טבעונות ואמירים הן כמעט מילים נרדפות. הכפר אמירים, ששוכן בלב שמורת הטבע של הרי מירון, הוקם בשנת 1956  על ידי קבוצתה של טבעונים וצמחונים, כמרכז לחסידי אורח החיים הזה, שמכבד את החי ועם זאת מאפשר אורח חיים בריא ומלא.
כיום מתגוררים בכפר כ-180 משפחות, בהן גם דור שלישי ורביעי של צמחונים וטבעונים, כך שאם מישהו רוצה להתרשם מקרוב משגרת החיים של אנשים שלא מכניסים מזון מן החי לפיהם ובמקרים רבים גם לביתם – זה בדיוק המקום.

לשלב בין היכרות לבין חופשה

אמירים הוא לא רק "כפר של צמחונים וטבעונים", אלא כפר נופש של ממש. יש בו הרבה מאוד צימרים מקסימים, שמציעים חופשה מפנקת במיוחד, בין אם מגיעים בזוג ובין אם מגיעים עם כל המשפחה וכמובן שגם אם מגיעים לבד. אז אם אתם רוצים ללמוד קצת יותר על אורח החיים הטבעוני, אתם בהחלט יכולים לעשות את זה במסגרת של חופשה מקסימה במקום קסום, וליהנות מכל העולמות. בעלי הצימרים לבטח ישמחו לספר לכם כל מה שהם יודעים על טבעונות באמירים, ואם הם טבעונים בעצמם – יוכלו לשמש לכם דוגמה חיה של ניהול אורח חיים טבעוני, וישמחו לתת לכם טיפים לביצוע השינוי ביתר קלות.
גם אם הם לא טבעונים, בגלל העובדה שמדובר באמירים, הם לבטח מכירים אנשים אחרים שהם כן טבעונים, ויוכלו להפגיש ביניכם כדי שתלמדו את הנושא כמה שיותר טוב, וכמה שיותר מקרוב. חופשה נעימה והרבה בהצלחה!